70% товарів легкої промисловості – контрабанда

Партнерське посилання: Майже безкоштовно: домашня пивоварня beermachine супер пропозиція. .
Як повідомила прес-служба Міністерства промислової політики, про це сказав міністр промислової політики Дмитро Колесников напередодні Дня легкої промисловості, коментуючи стан справ та перспективи розвитку галузі.
“Ємність внутрішнього ринку товарів легкої промисловості становить 50 млрд. грн., вона, на жаль, наповнюється лише на 30% за рахунок власного виробництва та легального імпорту, а решта 70% – контрабандними товарами, товарами “сірого” імпорту та нелегального виробництва, секонд -хенду”, – зазначив Д.Колесніков.
Міністр також сказав, що головною проблемою галузі, яка завдає шкоди національному товаровиробнику, є застосування різних засобів ухилення від сплати податків як при імпорті споживчих товарів, так і при їх виробництві. За його словами, це одна із причин щорічних мільярдних втрат держбюджету України.
“За підрахунками, щорічний нелегальний оборот неврахованих готівки від реалізації на ринку товарів легкої промисловості, з яких не сплачуються податки, становить близько 35 млрд. грн.”, – повідомив Д.Колесніков.
Для недопущення втрати країною виробничого потенціалу в легкій промисловості та покращення роботи підприємств галузі міністр запропонував: посилити контроль за товарами легкої промисловості, які ввозяться на митну територію України, не допускаючи їх контрабанди; здійснити низку відповідних заходів щодо виявлення незаконного виробництва та реалізації товарів легкої промисловості; а також внести деякі зміни до законодавчої бази, наприклад, до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” у частині впровадження реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні торгівлі товарами народного споживання та ін.

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *