А ви знаєте як купити телефон Nokia в інтернеті?

Дивне питання, чи не так? Сьогодні, здається, навіть простий школяр знає як купити телефон Nokia в інтернеті не виходячи з дому з доставкою. Чому ж я ставлю таке дивне запитання? Відповідь таїться у наступному. З розростанням глобальної мережі в ній з’являється все більше бажаючих збагатитися за рахунок користувачів Інтернету, а отже, існує високий ризик купити кота в мішку. І добре, якщо в цьому самому мішку буде кіт, а не дірка від бублика.
Йти на відверте обдурювання, а вірніше «кидалово» в мережі з продажу неіснуючих речей мало хто готовий, а ось осіб, готових продавати «липовий» товар, перебуває цілком пристойна кількість. У зв’язку з цим є високий ризик купівлі в мережі Інтернет товарів неналежної якості, так званої «некондиції», яку потім проблемно повернути. Кишить мережу і товарами-клонами, тобто. копіями з оригінальних речей, але насправді підробками, що мають повну або часткову відповідність зовнішнього вигляду, але з відмінностями щодо функціонального та якісного виконання. Щоправда, дивно, трапляються й речі-підробки, які не просто не поступаються оригіналу, але ще можуть бути якіснішими за менші гроші. Такі випадки, звичайно ж, рідкісні, тому на них сподіватися не варто.
І так, покупка телефону Nokia в інтернеті загрожує покупкою клону. Іноді продавці такого товару не приховують, що продають копії, що повідомляють на сторінках своїх сайтів. Ціни на такі копії найчастіше значно нижчі від оригіналів. Часто у рази. На жаль, але не рідкісні випадки, коли під виглядом брендових речей відомих фірм продаються примітивні китайські підробки за цілком пристойні гроші. Це найчастіше здійснюється через сайти, на яких немає зворотної адреси, лише телефон. Такі телефони, як і адреси сайту, можуть швидко змінюватися і в результаті отримавши «некондицію» ви навіть не зможете знайти продавця, т.к. телефон буде поза зоною обслуговування, а на адресу сайту буде напис «Сторінка недоступна». Звичайно можна звернутися до МВС, але чекати на позитивні результати і на те, що хтось колись поверне ваші гроші не доводиться.
Щоб такого не сталося, варто керуватися кількома основними правилами покупки онлайн:

  1. Купуйте лише у перевірених магазинах з ім’ям або за рекомендацією знайомих.
  2. Якщо перший пункт виконати немає можливості через специфіку вашого товару, то обов’язково перевірте наявність офісу компанії продавця, в який можна навідатися, в т.ч. у разі якихось проблем.
  3. При замовленні адресної доставки перевірте можливість перевірки товару на місці до його оплати. Ретельно перевіряйте товар на працездатність та відповідність заявленим характеристикам.
  4. У разі, коли продавець приймає замовлення на товар виключно за передоплатою (таке найчастіше актуально для товарів, які не мають широкого попиту. Наприклад, складні та дорогі автозапчастини на іномарки) постарайтеся домовитися про мінімальну суму такої передоплати, а якщо все ж таки вимагають 100%, просіть пред’явити документи на фірму. За даними фірми можна з’ясувати про дійсне існування такого підприємства на сайтах держорганів та наявність у нього проблем та ухвалити рішення про співпрацю.
    Дотримання цих рекомендацій не виключить ризик «нарватися» повністю, але зведе його до мінімуму.
    Приємних покупок у мережі!

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *