Бізнес на подарунках: фруктові букети

Вибір оригінального подарунка – одна з найскладніших завдань, яку час від часу доводиться вирішувати кожному з нас. Чим порадувати кохану людину? Звичайним букетом уже нікого не здивуєш. Доводиться шукати щось незвичайне та унікальне.
Букет з фруктів і ягід – ось небанальний для нашої країни подарунок, який зможе здивувати будь-кого. Фруктові букети вражаючої краси вражають не тільки своїм зовнішнім виглядом, але й п’яним фруктовим ароматом і незвичайним смаком.
Фруктовий букет – нова і цікава альтернатива звичайним, але, на жаль, банальним квітам та конфетам. Екзотичні фрукти, що спіткали м’якоть яких оформлені в оригінальний букет – безумовно, незвичайний подарунок для будь-якої людини.
На будь-якому святі такі солодкі букети не залишатимуться непоміченими. Ними можна прикрасити будь-яку подію: офіційний бенкет, корпоратив, ювілей, день народження, будь-який торжественний чи звичайний домашній свято.
Одним із засновників бізнесу на складанні букетів з фруктів в Україні став підприємець Олександр Чижов. Побувавши в США і дізнавшись про новий і оригінальний бізнес, підприємець став замислюватися про відкриття подібного виробництва на батьківщині. Найскладнішим моментом на початковому етапі становлення бізнесу став пошук розробників необхідного обладнання, оскільки, крім ручної роботи для такого виробництва, необхідні спеціальні преси з різноманітними ножами для нарізки фруктів.
Далі – простіше: довелося найняти кількох талантливих флористів – і робота пішла.В даний час компанія випускає кілька десятків різних фруктових композицій. За місяць компанія має близько 300 замовників, що дозволяє підприємству досягати рентабельності у 30%.
Сьогодні відкрити подібний фруктово-букетний бізнес стало простіше – адже виходити на готовий ринок набагато легше, ніж стати його першовідкривачем і, напевно, багато хто вже знайомий з цим напрямком. Однак можна стверджувати, що ця ніша поки що досить вільна на вітчизняному ринку.

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *