Чим буде вигідно торгувати за десять років?

Згідно з прогнозом Міністерства сільського господарства США, фуражні культури покажуть один із найбільш вражаючих показників зростання продажів протягом наступних десяти років.
Прогноз Мінсільгоспу свідчить, що обсяг світової торгівлі фуражем розшириться майже на 25 млн. метричних тонн (на 22%) з 2010 по 2019 рік.
Це зумовлено зростанням тваринництва у тих регіонах, які можуть забезпечити себе кормами самостійно – це Північна Африка, Близький схід, Китай, Мексика. Україна, яка є профільним постачальником фуражного зерна, протягом найближчих десяти років може твердо розраховувати на гарантований попит на свою продукцію. Незважаючи на заклики аграрних об’єднань та чиновників інвестувати в агротехнології, домагаючись підвищення класності зерна, частка фуражу у валі традиційно висока і не опускається останніми роками нижче третини.
Приблизно такий же приріст покажуть продажі кукурудзи – 84 млн. тонн збільшаться через десятиліття до 106 млн. тонн при зростанні середньої ціни з 168 доларів за тонну перетвориться на 176 доларів.
А ячмінь, продаж якого зросте майже на 30%, проте не входить до перспективних культур через невеликі абсолютні показники. Ринок ячменю малоємний, зараз він становить лише 17 млн. тонн, і через десятиліття ця цифра зросте до 22 млн. тонн.

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *