Чим відрізняється Adobe photo shop cs4 та cs5?

У сфері редагування растрових зображень та обробки фотографій компанія Photoshop на сьогоднішній день стала практично індустріальним стандартом. Адже люди багатьох країн уже знають, що таке фотошоп і як ним користуватися. Кожна версія продукту містить все більше і більше, які, в свою чергу, полегшують роботу сучасних фотографів і тим самим підвищують ефективність їх роботи. Чому вигідно купити Adobe Photoshop cs4? Звичайно, навіть ця версія не дозволить зробити із відверто низькоякісного зображення справжній шедевр, але чим більше можливостей має програма, тим більше шансів у фотографа хоч якось виправити фото. Робота програми звичайно починається з відкриття необхідного файлу. Але, якщо раніше ви не скористалися системою управління цифровим архівом зображень, то вам потрібно буде попередньо знайти потрібний знімок. У четвертій версії цих цілей використовуються спеціальні засоби операційної системи.
Якщо ви вирішите купити Adobe Photoshop cs4, то поки ви не зможете розраховувати на якісь поліпшення в плані пошуку потрібних файлів. А ось нова версія інтегрувала необхідні функції прямо до Фотошопу, і тепер їх можна знайти під загальною назвою – Mini Bridge. Відтепер ви зможете легко форсувати за структурою директорій та переглядати їх вміст, використовувати спеціальні фільтри, створені на базі зіркових рейтингів. Також досить зручно було реалізовано перегляд – від зменшених копій фотографій до повноекранного відображення. Єдиний мінус, що при цьому вам не вдасться заощадити оперативну пам’ять, оскільки, щоб розпочати роботу Mini Bridge, необхідно запустити його розширену версію, яка запускається виключно у фоновому режимі.
Ви любите фотографувати у форматі RAW, тоді вам неодмінно слід купити Adobe Photoshop cs5. Чому саме ця версія? Та все пояснюється тим, що сюди входить нова камера, модуль якої ви зможете гідно оцінити. У новій камері було повністю перероблено послідовність прояву. Відтепер навіть кадри, зроблені кілька років тому, виглядатимуть як нові. Крім того, удосконалився механізм придушення зовнішніх шумів. Тобто тепер ви зможете окремо регулювати колір складових деталей та їхню яскравість, а значить, і зйомки можна буде проводити навіть у погано освітлених приміщеннях. Якщо вам потрібно буде налаштувати яскравість шумів, просто налаштуйте такі параметри як: деталізація, поріг впливу, збереження дрібних деталей.
Якщо ви не полінуєтеся і порівняєте два знімки, то відразу зможете зрозуміти, який з них був оброблений за допомогою попередньої версії cs4, а який за допомогою вдосконаленого Adobe Photoshop cs5. Купити нову версію можна прямо зараз в інтернет магазині, або на сайті виробника продуктів Фотошоп. Фотографам точно сподобається нова функція, яка автоматично виправляє недоліки та спотворення нових об’єктів. Єдине, що не під силу виправити цю функцію повністю – дісторсії, віньєтування, хроматичні аберації.

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *