Ефективний спосіб боротьби із забрудненнями довкілля

Безперечно, найефективнішим способом боротьби із забрудненням є запобігання їх виникненню. Проте передбачити всі можливі варіанти виникнення ситуацій, що викликають забруднення навколишнього середовища, просто неможливе. завжди існує так званий форс-мажорний фактор, виникнення якого неможливо передбачити.
p align=”justify”> Типовою ситуацією виникнення забруднення є промислова або транспортна аварія, в результаті якої шкідливі речовини потрапляють в навколишній периметр і можуть стати причиною екологічної катастрофи. У такій ситуації все залежить від оперативності усунення забруднень. Ефективним способом боротьби із забрудненнями є сорбуючі матеріали, які ефективно вбирають забруднюючі речовини.

Одним із найпоширеніших і проблемних видів забруднень можна вважати нафтові забруднення. Тому ліквідація нафтових забруднень є затребуваною послугою. Особливо вона актуальна в акваторіях водойм із портовими спорудами, до яких доставляються нафта і нафтопродукти, а також у місцях їх транспортування та зберігання. Застосування нафтосорбуючих речовин може здійснюватися в морській, автомобільній, авіаційній, залізничній областях, а також на підприємствах хімічної та нафтопереробної промисловості.

Варто розуміти, що особливості усунення нафтових забруднень залежить від характеру, місця та масштабів такого забруднення. Залежно від цього застосовується певний сорбент для збирання нафти чи їх комплекс. Основне завдання сорбенту у ліквідації нафтових забруднень є деструктивний вплив на вуглеводневі складові нафти. За допомогою сорбентів вирішують екологічні проблеми, здійснюється перешкоджання поширенню забруднень на великі площі, прискорюються процеси природного самоочищення області забруднення.

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *