/na-chomu-mozhna-zarobiti-v-silskij-miscevosti.html" />

На чому можна заробити в сільській місцевості?

Нещодавно більшість жителів нашої країни прагнуло будь-що-будь переїхати в місто, щоб там влаштувати своє життя: знайти роботу, обзавестися родиною, купити квартиру. Але минуло кілька років, і ситуація в корені змінилася. Ні, ніхто не говорить про те, що жителі мегаполісів почали поголовно кидати свої сімейні гніздечка, масово переїжджаючи в села — ні, про це поки не йдеться, просто городяни тепер переглянули свою точку зору на село і людей, які там мешкають. Більш того — тепер навколо більшості великих населених пунктів замість невеликих дачних будиночків стали виростати цілі райони, які складаються з безлічі вельми немаленьких особнячків. Цьому факту є своє пояснення — людям набридли запилені міста, і вони, не маючи можливості кардинально змінити місце проживання, перебираються ближче до природи, але в той же час недалеко від адміністративних центрів, з якими їх пов’язує робота.

Жителі Москви часто говорять: "Для того, щоб навчитися жити в столиці, потрібно видавити з себе все живе". Не приховую: життя у великому місті сповнена своїх особливостей, звикнути до яких може далеко не кожен, і той, хто цього зробити не може, змушений переїжджати ближче до незайманої природи. А щоб якось заробити собі і своїй сім’ї на життя, такі люди створюють власну справу, про який і піде мова в нашій статті.

Як правило, переселенці з міста в село схиляються до ведення торговельної діяльності або відкривають свої невеликі ресторанчики, але це далеко не повний список варіантів, на яких можна заробити в селі. Якщо дозволяють умови тієї місцевості, в яку людина переїхав, можна зайнятися вирощуванням сільськогосподарських культур або заснувати власну ферму. Але слід бути готовим до того, що для отримання позитивного результату одного бажання замало — перш ніж справа почне приносити прибуток, доведеться витратити чимало сил і, звичайно ж, грошей, тому перш ніж приступати до оформлення всіх необхідних документів, варто прорахувати можливі витрати і подбати про стартовий капітал.

Окремо хотілося б поговорити і про такий перспективному виді діяльності в екологічно чистих районах, як зелений туризм. В останні роки він користується все більшою популярністю серед відпочиваючих, які жарким країнам воліють тихі куточки, де і повітря чисте, і атмосфера більш звична, і ціни не кусаються. Якщо ви збираєтеся проміняти свою міську квартиру на просторий сільський будинок, розгляньте цей вид діяльності як варіант отримання коштів для існування. Тут варто зазначити, що бізнес буде успішнішим, якщо організувати його в районах, де є об’єкти, які користуються у туристів популярністю. Це може бути ліс, річка, гори, одним словом все, що може викликати інтерес у ваших потенційних клієнтів. Крім того ви можете розробити для своїх гостей розважальні програми і різні екскурсії — вони вигідно виділять вас серед інших підприємців, що надають подібного роду послуги. Але врахуйте, що під словом "розваги" маються на увазі не дискотеки, концерти та можливість виходу в Інтернет, а споконвічно сільські реалії — прогулянки на конях, походи за грибами, збір ягід, риболовля, а також спостереження за роботою косарів, ткаль і інших сільських "фахівців". Люди, які виросли в місті і в житті корови живою не бачили, з задоволенням спробують самостійно подоїти або нагодувати ця тварина, і повірте, що отримають вони від цього масу задоволення.

Якщо ви вмієте, як говоритися, робити з нічого щось, можете зайнятися виготовленням та збутом різних сувенірів — цей вид діяльності особливо актуальний в районах, де розвинений туризм.

У нашій статті ми описали лише кілька варіантів заробітку в сільській місцевості, насправді ж їх значно більше. Але наостанок хотілося б сказати, що якщо ви зважилися кардинально змінити своє життя і поміняти місце проживання, не бійтеся, адже знайти спосіб заробити можна скрізь, головне — мати бажання.

Джерело матеріалу: ubr.ua

Опубликовано: 20 апреля 2012 • Поделиться ссылкой с друзьями  Подписаться на RSS • Вверх страницы