Бізнес на подарунках: фруктові букети

Вибір оригінального подарунка — одна з найскладніших завдань, яке годину від години доводиться вирішувати кожному з нас. Чим порадувати кохану людину? Звичним букетом вже нікого не здивуєш. Доводиться шукати щось незвичайне і унікальне.
Букет з фруктів і ягід, — ось небанальний для нашої країни подарунок, який зможе здивувати будь-кого. Фруктові букети вражаючої краси вражають не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і п’янким ароматом фруктовим і незвичайним смаком.
Фруктовий букет — нова і цікава альтернатива звичним, але, на жаль, банальним квітам та цукерок. Екзотичні фрукти, стигла м’якоть яких оформлена в оригінальний букет — безумовно, незвичайний подарунок для будь-якої людини.
На будь-якому святі такі солодкі букети не залишаться непоміченими. Ними можна прикрасити будь-яку подію: офіційний банкет, корпоратив, ювілей, день народження, будь-який урочистий або звичайний домашній свято.
Одним із засновників бізнесу на складанні букетів з фруктів в Україну став підприємець Олександр Чижов. Побувавши в США і дізнавшись про новий і оригінальному бізнесі, підприємець став замислюватися про відкриття подібного виробництва на батьківщині. Найскладнішим моментом на початковому етапі становлення бізнесу став пошук розробників необхідного обладнання, оскільки крім ручної роботи для такого виробництва необхідні спеціальні преси з різноманітними ножами для нарізки фруктів.
Далі — простіше: довелося найняти кількох талановитих флористів — і робота пішла.В даний час компанія випускає кілька десятків різних фруктових композиції.Вартість фруктових букетів коливається від 300 до 5000 грн., А важить така композиція часто до 25 кг. У місяць компанія має близько 300 замовників, що дозволяє підприємству досягати рентабельності в 30%.
Сьогодні відкрити подібний фруктово-букетний бізнес стало простіше — адже виходити на готовий ринок набагато легше, ніж ставати його першовідкривачем і, напевно, багато хто вже знайомі з даним напрямком. Однак можна стверджувати, що ця ніша поки ще досить вільна на вітчизняному ринку.

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *