Що таке фреска на стіну.(28)

Поняття про фреску, у її реальному розумінні, значно видозмінилося. Тепер фрескою легко можна позначати будь-який настінний живопис, незалежно від техніки його виготовлення. Але в цій статті буде розказано про цифрову фреску – технологію виготовлення традиційної фрески на плитці, полотні, папері, методом друку на принтері.
За сотні років після винаходу, фреска стала взірцем витонченості та стилю. Сьогодні, завдяки прогресу технологій, фреска на стіну стає очевидно доступнішою для поціновувачів, не втрачаючи елемента ексклюзивності. Характерною деталлю фрески слід відзначити чудову передачу кольору і максимальне деталювання малюнка.
Фрески можуть використовуватися як для облаштування внутрішніх приміщень, так і для облицювання фасадів будівель. За допомогою фресок можна обробити площі різної геометричної форми: колони, склепіння, всілякі виступи, вигнуті і нерівні поверхні. Кріплення фресок виконується без різних труднощів через те, що фреска виконується на спеціальному полотні основі.
Великі габарити фресок, для сучасних виробників завдання цілком просте. Ідеальним доповненням до фрески є венеціанська штукатурка для прикраси інших стін приміщення.
Сюжетом для фрески на стіну можна вибрати будь-яке зображення, що сподобалося – чудові твори старих віртуозів або роботи сучасних творців
. Ледве збільшити габарити кімнати, відтінити основні лінії дизайну або привнести додаткову витонченість у приміщення не важко завдяки фрескам.

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *