Втрата біорізноманіття: Наскільки серйозна проблема та які можливі рішення

Способи вирішення проблеми втрати біорізноманіття

Усі живі істоти на Землі пов’язані між собою для підтримки та підтримки життєвих циклів, тому біорізноманіття є надзвичайно важливим для функціонування екосистем на Землі. Запобігання втраті біорізноманіття є обов’язковим для підтримки всіх видів екосистем на Землі, оскільки засоби до існування людей залежать від дикої природи, рослин, рибальства тощо. Ось сім рішень для вирішення проблеми втрати біорізноманіття.

Біорізноманіття відноситься до різноманітності живих організмів на Землі, і воно забезпечує екологічні, економічні та соціальні переваги. Однак він зменшується з такою швидкістю, що навіть передбачили, що ми знаходимося на шляху до шостого масового вимирання.

Зміна клімату підштовхнула біорізноманіття до верхньої частини порядку денного на міжнародній арені, зосередивши нас на терміновій оцінці та вирішенні взаємопов’язаних проблем біорізноманіття, зміни клімату та опустелювання.

Причини втрати біорізноманіття включають як природну, так і антропогенну діяльність. Природні дії відбуваються у вигляді екстремальних погодних умов, повеней, вивержень вулканів тощо. Антропогенна діяльність має форму зміни клімату, спричиненої діяльністю людини, втрати середовища проживання, інтродукції видів, забруднення землі, забруднення моря, розчищення земель для видобутку корисних копалин і промислової діяльності, сільського господарства, підкислення океану та відбілювання коралів, осушення водно-болотних угідь і мангрових заростей.

Втрата біорізноманіття може відбуватися у вигляді втрати середовища проживання через землю, переобладнану під сільськогосподарські, у поєднанні з деградацією землі через інтенсивну практику землеробства, що є основним фактором зменшення та зникнення видів, а також у формі нестабільного виробництва їжі. , де винні наші звички споживання м’яса та молока, оскільки для тваринництва потрібні непропорційні площі землі.

Рішення щодо втрати біорізноманіття

Види рослин і тварин, які вразливі до зникнення, вимагають нашої пильної уваги. Нам потрібно забезпечити внесення значних змін у політику та колективний індивідуальний рівень.

1. Збереження біорізноманіття

Це одне з найважливіших рішень щодо втрати біорізноманіття: збереження біорізноманіття, якому загрожує зникнення, шляхом його захисту за допомогою відповідних стратегій збереження.

Збереження біорізноманіття охоплює широкий спектр заходів, які можна зробити. Захист середовищ існування є надзвичайно важливою діяльністю зі збереження біорізноманіття; шляхом виявлення середовищ існування, які загрожують, і усунення цих загроз з метою збереження природної території. Це також відбувається у формі залишення дикої природи непорушеною, особливо місць гніздування та лігвищ, а середовища проживання диких тварин можна сприяти, встановлюючи створені людиною пташині та кажани.

Обмеження та модифікація сільськогосподарської діяльності також відноситься до категорії збереження біорізноманіття. Цього можна досягти, зберігаючи воду на заболочених угіддях і зменшуючи зрошення, а також керуючи випасом худоби шляхом підтримки якісних умов утримання та залишення територій невипасаними.

Збереження біорізноманіття також може відбуватися у формі домашнього збереження. Це означає, що особа бере на себе відповідальність за будь-яку дику природу, над якою вона безпосередньо контролює. Догляд за вашим садом шляхом знищення та контролю росту бур’янів може бути особливо корисним для збереження дикої природи. Зменшення занепокоєння дикої природи та моніторинг домашніх тварин та їхньої поведінки з дикими тваринами також є внутрішніми рішеннями для збереження біорізноманіття.

2. Реструктуризація бізнес-планів

Існує фундаментальний бізнес-ризик через збій екосистеми. Це концепція, яку необхідно визнати разом із усвідомленням того, що існує також репутаційний ризик нестабільності ланцюгів постачання.

Деякі товари, такі як какао та кава, є невід’ємною частиною економіки, але також залежать від її зростання через делікатну екосистему. Зростання таких товарів потребує стабільної екосистеми, адаптованої до її потреб. Таким чином, компанії повинні врахувати ці міркування в аналізі ризиків і відповідно розподілити капітальні інвестиції.

Крім того, було сказано, що підприємства відіграють «фундаментально вирішальну роль» у трансформації сталого розвитку. Таким чином, вони також повинні встановити деякі стандарти та правила щодо зменшення втрати біорізноманіття.

3. Тиск на уряди

Необхідно чинити тиск на уряди, щоб вони розробили, ухвалили та впровадили законодавство для захисту біорізноманіття. Усі уряди повинні прагнути створити середовище, яке сприятиме співпраці міжурядових органів і міжнародних політиків у пропаганді питань біорізноманіття.

Нестабільне виробництво їжі також може бути причиною втрати біорізноманіття. Таким чином, уряди можуть забезпечити впровадження політики компаній для заохочення більш стійких методів, забезпечуючи стійкі методи рибальства через сертифікацію, наприклад, морепродуктів.

Вони також можуть захищати національні парки та інші території з флорою та фауною за допомогою законів, а також вони можуть надавати стимули та субсидії фермерам для заохочення методів виробництва, спрямованих на стале управління землею.

4. Фінансування, спрямоване на інноваційні рішення

Технології розвиваються такими швидкими темпами, тому спрямування фінансування та досліджень на методи запобігання втраті технологічного біорізноманіття може бути надзвичайно корисним.

Безпілотники для лісовідновлення є чудовим прикладом використання технології як інноваційного рішення. Британська компанія Biocarbon Engineering виступила з такою потенційною ідеєю. Однією з головних причин втрати біорізноманіття є втрата середовища існування та фрагментація, спричинена вирубкою лісів, тому простим рішенням було б посадити більше дерев, однак посадка дерев вручну може бути повільною та трудомісткою. Компанія Biocarbon Engineering запропонувала це рішення, щоб вирішити цю проблему, спершу склавши карту області регенерації за допомогою дрона. Далі дрон пролетить приблизно на два-три метри над поверхнею, а потім випустить у ґрунт біорозкладані насіннєві коробочки, які містять усі поживні речовини, необхідні дереву для початку росту. За оцінками Biocarbon Engineering, це пришвидшує посадку дерев у 10 разів і на 15% від вартості.

5. Товари-замінники

Отримання ресурсів для створення продуктів, які ми споживаємо, завдає серйозної шкоди біорізноманіттю. Приклади включають споживання м’яса, хлібобулочних виробів, що містять пальмову олію, масового виробництва дешевого одягу та використання пластикових соломинок.

Одним із найпростіших рішень щодо втрати біорізноманіття є заміна продуктів стійкими та екологічно чистими замінниками.

Яскравим прикладом є м’ясо, вирощене в лабораторії. Спосіб, на який ми зараз покладаємось для виробництва м’яса, полягає у вирощуванні тварин, поки вони не виростуть достатньо великими, щоб убивати та споживати. Ця практика вимагає величезних земель, особливо для виробництва яловичини. Землекористування не обмежується виключно розведенням великої рогатої худоби, але часто призначене для виробництва їжі для корів та іншої худоби. Найпростішим рішенням цієї проблеми було б спонукати людей їсти менше м’яса. Але це може зайняти надто багато часу, і може бути важко спонукати людей змінити своє життя. Таким чином, рішенням цієї проблеми є «м’ясо, вирощене в лабораторії», також відоме як культивоване м’ясо. М’ясо – це не замінник м’яса, а скоріше м’ясо, вироблене іншим способом за допомогою процесу, відомого як культивування intro-vitro з методами. Технологія, взята з медичних досліджень, де вчені з’ясували, як регенерувати органічні тканини, зараз працює над цією технологією багатьма компаніями в усьому світі, які намагаються вивести її на ринок. На даний момент основними перешкодами є вартість і гарантія відповідності смаку вихідному тваринному продукту.

Використання мікроводоростей як альтернативи пальмовій олії є ще одним прикладом чудового рішення заміни шкідливого продукту, який інтенсивно споживається у всьому світі.

Рекомендовані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *